MŪSU STĀSTS
jeb kā radās MOMtesori

MOMtesori ir stāsts. Stāsts par mācīšanos. Stāsts par mācīšanos kā mazam, tā lielam. Es esmu mamma Dārta. Mamma diviem maziem, zinātkāriem cilvēkiem, kas grib mācīties un vedina mācīties arī mani. Jāatzīst spēlēt “skolās” bija mana mīļākā rotaļa jau bērnībā, bet nu tas ir pa īstam. Nu tas ir nopietni. 

Jau lolojot domu par savu pirmo mazulīti, un to kā mēs, kopā darbojoties, izzināsim pasauli, sapratu, ka Montesori pedagoģijā tik ļoti iemīļotās kartītes būs arī mūsu “must have” sarakstā. Un nudien - mēs tās no sirds esam iemīļojuši. Turklāt idejas kartītēm vienmēr piespēlē mans mazais cilvēks. Viņa ir mana mūza. Visu pasaka priekšā. Man atliek vien sajust un realizēt. Un nu jau ir satapis daudz. Tik daudz, ka nolēmām - mums ir ar to jādalās. 

Lai arī manis veidotie kartīšu materiāli ir Montesori pedagoģijas iedvesmoti, MOMtesori.lv saturs ir mana, kā mammas, interpretācija par tēmu un materiāla izpildījumu. Materiālu saturs veidots pēc maniem ieskatiem un atbilstoši mūsu ģimenes vajadzībām.

Tāds, lūk, ir MOMtesori.lv stāsts. Lai aizraujoši gan maziem, gan lieliem!