Noteikumi

Saskaņā ar šiem noteikumiem saimnieciskās darbības veicējs Dārta Rundele MOMtesori.lv vārdā (turpmāk - Pārdevējs) piedāvā iegādei un pārdod digitālus mācību materiālus, kas izvietoti Pārdevēja Interneta veikalā www.momtesori.lv (turpmāk - Interneta veikals). Pircējs pērk Interneta veikalā izvēlēto digitālo materiālu, kuru tas norāda veiktajā pasūtījumā (turpmāk - Pasūtījums). Tā kā Pasūtījums tiek veikts Interneta veikalā, starp Pārdevēju un Pircēju tiek noslēgts distances līgums.

Distances līgums 

Pārdevējs no vienas puses un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Iegādes, samaksas un lietošanas kārtība

Pircējs Interneta veikalā momtesori.lv veic Pasūtījumu, norādot preču veidu un daudzumu. Apmaksu par preci ir iespējams veikt, izmantojot Paysera pakalpojumu vai bankas pārskaitījumu:

  • Izmantojot Paysera apmaksas veidu, pasūtījuma apmaksa tiek apstiprināta automātiski un iegādāto digitālo materiālu lejupielādes saite tiek nosūtīta automātiski. Banka no kuras Pircējs veic pasūtījuma apmaksu var piemērot komisijas maksu. 
  • Izmantojot bankas pārskaitījumu, pasūtījuma apmaksa tiek apstiprināta manuāli un tas nenotiek diennakts nakts stundās. Tas nozīmē, ka iegādāto digitālo materiālu lejupielādes saite tiks nosūtīta tiklīdz manuāli tiks apstiprināts ienākošais bankas maksājums. MOMtesori.lv norēķinu konta pakalpojumu nodrošina Swedbank banka. Banka no kuras Pircējs veic pasūtījuma apmaksu var Pircējam piemērot komisijas maksu.
  • Pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas Pircējam tiek nosūtīta unikāla lejupielādes saite materiāla lejupielādei PDF formātā uz norādīto e-pasta adresi. Pircēja pienākums ir pārliecināties vai e-pasta ziņojums nav nonācis reklāmu vai spama/mēstuļu sadaļā. Lejupielādes saite ir derīga 7 dienas. Iegādāto materiālu drīkst izmantot mācību procesā ģimenē vai klasē, nenododot trešajām personām un nepārdodot vai nepārpublicējot tos citviet ar mērķi dalīties ar trešajām personām.
  • Cenā ir iekļauti visi ar saimniecisko darbību saistītie nodokļi.

Atteikuma tiesības

Saskaņā ar 2014. gada 20. maija Ministru kabineta noteikumu Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" 22.13. apakšpunktu Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja līgums noslēgts par digitālā satura piegādi, kas netiek piegādāts pastāvīgā datu nesējā, ja digitālā satura piegāde ir uzsākta ar patērētāja iepriekš skaidri paustu piekrišanu un apliecinājumu par atteikuma tiesību zaudēšanu. 


Par Pircēja piekrišanu un apliecinājumu par atteikuma tiesību zaudēšanu uzskatām atazīmes veikšana par iepazīšanos ar Interneta veikala lietošanas noteikumiem.

Pircējs var iesniegt iebildumu par preces pirkuma darījumu elektroniskā veidā, nosūtot uz e-pasta adresi [email protected]. Pārdevējs e-pasta vēstules veidā ne vēlāk kā 30 dienu laikā sniedz atbildi uz Pircēja iebildumu. Strīdi par saistību izpildi tiek risināti sarunu ceļā. 

Privātuma politika

Noformējot pasūtījumu un ievadot prasīto informāciju, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi un īpašajiem piedāvājumiem. 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.